02 Jun

Svet podľa mojej predstavy

Vo svete svojej predstavivosti je možné úplne všetko, čo vymyslíte. A môžete si vymyslieť proste čokoľvek… a keď vravím čokoľvek, myslím tým čokoľvek.

Mohli by ste si vymyslieť úplne celé nekonečné svet a vesmíry podľa vás. Podľa vašej predstavivosti. A tak ma vlastne ale napadá, že svet fantázie je prístupný každému, môžeme si vymyslieť vesmír, aký chceme práve v tejto chvíli. Tak čo, ideme na to?

Ten môj svet by bol predovšetkým veľkou párty. Zábava, sranda, radosť. To je proste základ. Žiadne mračenie, hádky a bitky. Samé úsmevy, dobro a láska. Vtipy. Od rána do večera. A teraz trošku od veci, ale v momentálnej situácie pre mňa veľmi dôležitá vec – nábytok na mieru. Neboli by škodlivé cigary ani cigarety. Jedine shisha, ktorá by bola zdravá alebo dokonca až liečivá! Rozdeľovala by sa podľa toho, na čo by sme ich chceli použiť. Či na relax alebo na liečenie akejsi choroby. Je to celkom absurdná, ale pre mňa milovníčku kvalitného tabaku a zároveň propagátorku zdravého životného štýlu úplne idylická predstava.

V mojom svete fantázie by naša planéta Zem bola zelená, zdravá a príroda by nebola niečí, čo potrebujeme zachrániť, ale niečo, čomu sme sa prispôsobili a s čím v súlade žijeme. Betón by neexistoval. Zem by pokrývali stromy a včiel by bol dostatok. Na svete by bolo nekonečne veľa potravy pre všetkých. Nikdy by neboli vojny a hlavne, hlavne by nebo nebolo len modré ale videli by sme celý vesmír, krásne farebný. V noci tmavší a cez deň by mal farby dúhy.

Tiež by sme mohli cestovať po vesmíre úplne bežne a na dovolenky by sa chodilo napríklad na vyhliadkovú cestu mliečnou dráhou, či na odvrátenú stranu mesiaca.

Tak takto nejako si predstavujem svoj svet, keď pustím uzdu svojej fantázie… A vy?