04 Jul

Prečo uprednostniť nábytok na mieru?

Poznáte to… Nový dom alebo rekonštrukcia. Základ už máte hotový, nové okná, dlažbu ste úspešne položili  s pomôckami levelling system, posledné čo potrebujete je zariadiť váš byt nábytkom. Zájdete do pár obchodov, prehľadáte všetky online možnosti a stále sa vám nedarí nájsť nábytok presne podľa Vášho gusta. Čo sa v takom prípade dá robiť? Máte dve možnosti, buď  sa uspokojíte s danou ponukou a vyberiete si niečo z nej alebo sa vyberiete cestou nábytku na mieru presne podľa vašich predstáv.

Je to skvelý krok, ktorý vás privedie na dobrodružnú a kreatívnu cestu s uspokojivým a obohacujúcim výsledkom.  Navrhnúť si vlastný nábytok na mieru skrátka znamená možnosť získať jedinečné kúsky s vynikajúcim a kvalitným spracovaním na dlhé roky. A to sa vyplatí!

Čo všetko s nábytkom na mieru získate:

  1. Exkluzívnosť

Jedinečnosť, ktorá každému priestoru dodá osobitú atmosféru. Myslím, že ak je pre niečo skutočne vhodné vyrábanie presne na mieru, je to práve nábytok. Napríklad pri výbere krovinorezu nebude jeho jedinečnosť, až tak dôležitá. Tam je predsa najdôležitejšia funkčnosť. Ale uvelebiť sa v kresle, ktoré bolo vyrobené presne do Vášho priestoru a v kresle z masovej výroby, tam vám ten obrovský rozdiel zaručujem.

  • Prispôsobivosť a vami vybranú kvalitu

Nábytok na mieru je vyrobený tak, aby spĺňal vaše konkrétne požiadavky. Prispôsobí sa presne pre vaše potreby svojimi rozmermi, dizajnom a veľkosťou. Rozhodujete o každom jednom prvku vrátane výberu použitých materiálov.

  • Dizajnové kúsky za nižšiu cenu

Za dizajn neplatíte prehnané ceny, keďže si ho z veľkej časti vymýšľate samy. Ak ste šikovní, vaše jedinečné kúsky, nebudú za tými dizajnovými zaostávať v kvalite a v prevedení, zároveň vás však nebudú stáť celý majetok.