13 Feb

Kvalita spodnej bielizne

Nakupovanie oblečenia a spodného prádla si zaslúži veľkú pozornosť, pretože sa v oblečení chceme cítiť príťažlivo, no zároveň pohodlne počas celého dňa. Pokiaľ vám spodné prádlo skutočne sedí, tak sa zaručene budete aj vy cítiť komfortne a pohodlne počas celého dňa. Predsa len kvalita napovie o tom, ako dlho vám aj spodné prádlo vydrží a či je naozaj vhodné na každodenné nosenie.

Dámske spodné prádlo

Spodné prádlo pre ženy by rozhodne malo mať vhodný strih, ktorý sadne k typu postavy. Keď si vyberiete neadekvátny strih spodného prádla, tak môžete často vyzerať nelichotivo pri nosení priliehavého oblečenia. Ak chcete zvýrazniť svoje krivky a ukázať svoje prednosti, tak si dávajte pozor na vhodný strih. Zlý výber spodného prádla ovplyvní to, ako sa budete cítiť oblečené. Verte tomu, že pre vašu pokožku nie je nič horšie, ako mať na sebe počas celého dňa nekvalitný a nepohodlný materiál. Nepohodlné spodné prádlo by vám mohlo prekážať a tlačiť kvôli čomu by ste sa necítili komfortne ani vo vašom obľúbenom oblečení.

Ponožky

Nezabudnite tiež na ponožky, ktoré sú rovnako dôležitou súčasťou spodnej bielizne. Veľmi populárne sú farebné veselé ponožky, ktoré môžete veselo kombinovať k vášmu oblečeniu. Pri výbere tmavého oblečenia môžu práve farebné ponožky skutočne zažiariť. Ponožky si vyberajte podľa materiálu, pretože ponožky z nekvalitných a lacných materiálov sa rýchlo ošúchajú. Navyše farebné ponožky majú často štýlové motívy, ktoré vyzerajú naozaj dobre, hoci vám len trochu vytŕčajú z topánok.

Spodná bielizeň na športovanie

Rovnako tak ako pri bežnom nosení, tak aj pri športovaní vám musí spodné prádlo dobre sedieť. Športové podprsenky vám majú poskytovať oporu pri cvičení alebo behaní, aby ste sa mohli komfortne hýbať a zvládali všetky pohyby bez problémov. Pri cvičení a športov je potrebná pevnosť a hlavne pohodlie. Spodné prádlo, ktoré nosíte pri cvičení by sa vám nemalo zarezávať pod oblečením alebo vás tlačiť. Ak vám spodné prádlo nebude poskytovať dostatočnú oporu alebo komfort, tak rozhodne nie je vhodné na šport.