20 Sep

Ako veľmi ste podľa horoskopu žiarliví?

Už ste sa niekedy tajne pozerali na správy svojho partnera?  Ak áno, potom niet pochýb o tom, že ste žiarlivým partnerom! Ale do akého extrému dokážete zájsť? Každé znamenie zverokruhu má inú úroveň žiarlivosti, takže sa pozrite, kam sa vaše znamenie hodí na stupnici žiarlivosti! Ste jedným z najviac žiarlivých znamení zverokruhu? 

Veríte na znamenia a horoskopy? Veríte tomu, že hviezdy a planéty ovplyvňujú naše povahy? Čítate si denný, týždenný alebo mesačný horoskop?

Je vám toto známe? Predstavte si, že zoberiete svojho partnera na romantický víkend do Tatier. Vyberiete skvelé ubytovanie v Poprade a naplánujete úžasný program na víkend. Všetko ide podľa vašich plánov, no v istom momente vašej priateľke na romantickej večeri pípne správa na mobile. O chvíľu ďalšia a ďalšia. Vy už chytáte záchvat zúrivosti, kto môže práve teraz písať? Prechádzate si v hlave možnosti, že by to mohla byť jej mama a iba sa chcela uistiť či ste v poriadku docestovali. Správy však pípaju pomerne intenzívne a vy pomaličky začínate oživovať vášho červíka v hlave a prikrmovať ho názorom, že je to určite niekto iný. Žiarlivosť je veľmi zlá vlastnosť a dokáže narobiť riadnu neplechu vo vzťahu.

Nie je neobvyklé, že cítime žiarlivosť, keď sme vo vzťahu. Priznajte sa, všetci ste to už aspoň raz urobili a skontrolovali  telefón vášho partnera, keď opustil miestnosť. Každý má v sebe prirodzenú žiarlivosť a vaše znamenie zverokruhu v skutočnosti hrá úlohu v tom, ako veľmi žiarliví ste.  Ktoré sú najviac žiarlivé znamenia zverokruhu? Naša stupnica zoradila znamenia od najviac žiarlivých po najmenej žiarlivé. Kde ste sa umiestnili vy?

 1. Škorpión
 2. Rak
 3. Lev
 4. Panna
 5. Baran
 6. Blíženci
 7. Váha
 8. Kozorožec
 9. Býk
 10. Vodnár
 11. Strelec
 12. Ryba